SERVEI DE BUS A SCR PER ANAR A VOTAR

Per poder facilitar que els veïns i veïnes de Santa Coloma Residencial puguin anar a votar aquest diumenge, 28 d'abril, es posa a disposició un bus. Aquest bus conectarà les diferents parades de SCR fins al col·legi electoral, el pavelló de la Nòria.

Els horaris seran els següents:

Horari de SORTIDA  a les 11.00h de l'estació d'autobusos.

Horari de TORNADA a les 12.30h del col·legi electoral, el pavelló de La Nòria.

ANADA TORNADA

11.00h Sortida de l'estació d'autobusos.

11.05h Rotonda Crta. de Sils

11.06h Entrada SCR

11.08h Av. Farners

11.10h Av. La Selva - Rambla Catalunya

11.12h Av. La Selva - c/ Lleida

11.14h Camp de futbol 

11.16h Av. Països Catalans

11.18h c/ Joaquim Blume - Lleida

11.20h Rambla Catalunya - Masnou

11.30h Entrada SCR

11.32h Rotonda Crta. Sils

11.40h Pavelló de la Nòria

12.30h Pavelló de la Nòria

12.38h Rotonda Crta. Sils

12.40h Entrada SCR

12.42h Av. Farners

12.44h Av. La Selva - Rambla Catalunya

12.46h Av. La Selva - c/ Lleida

12.48h Camp de futbol 

12.50h Av. Països Catalans

12.52h c/ Joaquim Blume - Lleida

12.55h Rambla Catalunya - Masnou

13.05h Entrada SCR

13.07h Rotonda Crta. Sils

13.10h Estació d'autobusos